| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la telefonul meu Samsung galaxy Young,cand cineva ma apeleaza nu imi apare nimic, aimi apare ecranul telefonului, dar se aude sunetul? Oare ce are?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! La garantie cu el! Nu se poate rezolva din setari sau alte treburi. Trebuie reinstalat softul (la garantie sau la un service autorizat). Bafta!

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns (pentru YoChriss):

Pai si costa vreo ceva sa-l reinstalez softul?

| YoChriss a răspuns (pentru IonutGaby):

Daca mai ai garantie nu costa nimic.

| IonutGaby a răspuns (pentru YoChriss):

Ok multumesc, mai am o intrebare, nu imi mai apare aceabara unde indica semnalul telefonului si bateria, sa fie oare din aceeasi cauza? Daca ma duc la service pot cere ca sa imi dea update la android? Multumesc mult.