| Butterflybeautiful a întrebat:

Azi am avut ghinionul sa scap pe jos pe gresie telefonul, s-a crapat ecranul si nu mai merge taciul la el si nu ii mai pot sa umblu pe el tot ecraul este negru, acesta este Samsung Galaxy S3. Cat este sa repar telefonul? Oare mai merge daca imi apare ecranul negru dar la el se aude cand suna cineva?

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Ia uite ce mesaj le-a lasat un client nemultumit celor de la Samsung in legatura cu un S3 cu ecranul spart :/ :https://www.facebook.com/SamsungMobileRomania/posts/491414670898811..Iar in legatura cu daca se aude cand te suna, normal, doar nu l-ai scapat in apa...