| andrayolo a întrebat:

Am o problema la un HTC one. De fiecare data cand vreau sa instalez sau sa actualizez o aplicatie, nu imi merge. imi arata ca se "instalează" dar tot nu functioneaza. Am conexiune la internet foarte buna, pana acum mergea perfect sa instalez orice. Stiti care ar fi problema?

1 răspuns:
| aol a răspuns:

Pai e din sistem.Incearca sa dai restart la telefon din fabrica si vezi daca merge dupa. Daca vrei sa nu pierzi unele date fa-ti o copie de rezerva. Sper ca ti-e de folos!