| Crisitihunter a întrebat:

Salut, recent mi-am instalat Windows 7 si nu imi functioneaza internetul, stiu ca trebuie sa instalez driverul de net pentru ca asta imi apare dar problema este ca de fiecare data cand introduc un stick sau incerc sa ma conectez cu telefonul prin usb nu merge, nu imi apare nimic. Tin sa mentionez ca inainte aveam windows 10 si totul mergea perfect. Va rog daca ma puteti ajuta deoarece chiar nu stiu ce pot face.

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Pune din nou windows 10. Chiar și pentru a te putea conecta cu telefonul, sau la un stick, îți trebuie niște drivere. Dacă vrei windows 7 atunci fă un dvd cu driverele, așa s-ar putea să meargă.
Windows 10 instalează singur driverele așa că nu vei întâmpina această problemă.