| Fufletu a întrebat:

Am o tableta Allview City + si nu imi spune ca nu mai am memorie pe ea. Tableta a fost la resteata de cateva ori si acum dupa ultimul reset imi spune ca nu am meorie pe ea si cand intru la setari la stocare se inchid setarile, deci practic nu ma lasa sa vad stocarea si chesti de genu, am pus o cartela si nu o accepta.
Care e problema? Fundaa

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E defectă trebuie resoftată. O duci la ăstia cu reparatii telefoane ei o vor face.