| Dutz_Dutzy_1988 a întrebat:

Am si eu o problema cu tableta mea este Allview city + sau city life sunt cam asemanatoare. Cand dau sa conectez la PC prin usb, nu mi se conecteaza. Dau activeaza stocarea usb si tot mi se incarca si nimic. Iar cand scot cablul usb si intru in muzica sau orice imi zice" Cardul dvs. SD este ocupat". Ce pot sa fac ca sa rezolv aceasta problema cu cardul SD? Repede Dau fundawinking

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul, da-i restart la pc, apoi introdu USB-ul in unul din porturile unitatii, in mod normal ar trebui sa iti reinstaleze acest driver, si evident, sa iti si functioneze.