| Mihai1972 a întrebat:

Am pe S4 android 4.4.2 kitkat. Telefonul mai cere o actualizare sotfware? Ce parere aveti, sa o fac? Are vreun bug ceva? Doresc sa imi raspunda cine stie. Acord funda. Multumesc

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Fa actualizarea.Nu ti se schimba versiunea Android dar mai elimina din buguri.Ti se schimba doar numarul versiunii buildului

| Mnumh a răspuns:

Si eu am la fel ca tine. S4 cu 4.4.2. M-am interesat de un posibil update, si in cele din urma nu i-am mai facut. Totusi este un adroid foarte bun, si decat sa i se intample ceva, cel mai bine il LASI ASA. Funda?

| andrei1AndreI1P a răspuns:

Nu are nimic. Va fi chiar mai bine pentru ca va avea o versiune mai noua si va merge mai bine. Dar sa nu te panichezi cand ti se va inchide telefonul