| theodora10 a întrebat:

Am primit o cartela Digi, am bagat-o in telefon si scria sa introduc un cod care nu era nici pin nici puk. am incercat de 10 ori si scria "fanta blocata permanent". ce pot face?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Codul este de la Digi.Il puteai cere de la ei daca esti abonat Digi.

| Nonameagain a răspuns:

Corect ce spune @darrio2007. Daca esti abonatul lor, in contract ai si acel cod/parola.

| theodora10 explică (pentru darrio2007):

Si daca l-am blocat deja? adica (virgula) cand bag cartela in telefon scrie fanta blocata permanent.

| darrio2007 a răspuns (pentru theodora10):

Si nu poti umbla la nimic pe telefon?

| darrio2007 a răspuns (pentru theodora10):

In cel mai rau caz ai blocat doar cartela.Atat.

| theodora10 explică (pentru darrio2007):

Ba pot sa umblu la telefon in rest. cand bag cartela scrie fanta blocata permanent si ma jos ok(adica sa dau ok ca am inteles sau nu stiu).

| darrio2007 a răspuns (pentru theodora10):

E clar.Cartela este blocata.Mergi la Digi si se rezolva.