| Burdetiu a întrebat:

Am scos yahoo messenger pentru telefon si l-am bagat pe telefon dar nu merge de ce? dati-mi un site de unde pot sa scot yahoo messenger pentru Nokia c3

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Buna! Am un Nokia C3 si din pacate, nu suporta yahoo messenger foarte bine. Ca sa te convingi,, intra pe www.getjar.com,downloadeaza-l gratuit si instaleaza-l. Merge dar daca scrii mai mult pe el, se blocheaza. Din fericire, C3 are aplicatia Chat preinstalata, o gasesti mai usor din "tasta selectie stanga". Poti folosi in aceasta aplicatie mai multe conturi de yahoo, gtalk, ovi si msn, poti purta mai multe conversatii in acelasi timp, si poate rula in fundal, si vibreaza sau scoate un sunet cand primesti un IM. Merge foarte bine. Pe langa asta, C3 are si aplicatia Mail, foarte bine gandita, si Comunitati, de exemplu facebook, twitter.