| Astamica16 a întrebat:

cum fac sa aflu si eu codu de siguranta si nu merge sa bag imei-ul acela ca imi cere direct codu de siguranta?

Vreau raspuns urgent va rog mult!

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut! eu i-am resetat softul cu urmatorul cod *#7370# dar trebuie sa iti salvezi toate datele si toate contactele neaparat ca iti rescrie softul ca in prima lui zi de folosinta. Sper sa mearga eu am un Nokia 3230 cu f multe aplicatii instalate si dezinstalate iar acum merge brici!

| Astamica16 explică (pentru Alin4uuu):

Buna! Eu am un Motorola fire si cand il deschid imi cere codu de siguranta. si nu merge sa intru nici in meniu.