| BogdanKiller a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema, am un Nokia 500 si imi cere codu de siguranta am incercat sa bag 12345 sau 00000 am incercat si *#06# si aflii IMEI-ul (Nr de serie) si am mi-a dat dat un code dar nu a mers, ce pot face? si mai am o problema nu imi mai merge wi-fi, internetu de la Orange zice "conexiune nereusita"

5 răspunsuri:
| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Incearca codul din 4 cifre (1234...) cat despre internet dupa ce porneste telefonul o sa iti ceara ceva rahat si iti faci cont dupa care intri in Ovi store si merge netulhappy

| BogdanKiller explică:

Am incercat 1234 nu merge...

| BogdanKiller explică:

Si am incercat si asa cu internetu sa intru cu ovi store si tot asa zice "conexiune nereusita"

| BogdanKiller explică:

Am si cont pe ovi si am incercat sa intru si tot nu merge zice "conexiune nereusita"

| Braescu_Daniel_1996 a răspuns:

Resofteazal