| Mychael23 a întrebat:

mi-am luat un Sony ericsson xperia X8 si cred ca am facut o prostie...am vrut sa ma conectez la wireles`ul de acasa si cand am dat click pe reteaua de wireless am apasat din greseala pe butonul "FORGET" apoi nu mai merge sa apas pe butonul "connect".Nu`mi mai vede reteaua de wireless.Mentionez ca am incercat sa introduc manual datele retelei pe telefon si tot n`o vede.Am dat si resetare generala la telefon si nimic. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| MasKatUl a răspuns:

Iti recomand sa te duci la magazinul de unde l-ai achizitionat si sa ceri repararea sau schimbarea produsului. Ca doar esti cetatean european happy