| Dau3DMoriHD a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar acest telefon Lenovo A328(black)dar nu stiu daca va merge skype pe el, sau daca va merge fara lag.
Caracteristici
Caracteristici generale
Tipul: smartphone
Platforma: Android
Tip carcasa: clasic
Culoare: negru
Numarul de cartele SIM: 2
Diagonala ecranului: 4"-5"
Memorie incorporata: 4Gb
Volumul de memorie RAM: 1Gb
Numarul de nuclee CPU: 4
Rezolutie camera foto din spate: 4-8MP
Tastatura: ecran
Suplimentar
Touch-screen: da
Slot pentru card: da
Camera frontala: da
WiFi: da
GPS: da
3G (UMTS): da

Am urmatoarele intrebari:Cand umblu prin el va merge fara lag?
Va merge skype-ul pe el?
Voi putea intra pe unule site-uri?(comunitati)

2 răspunsuri:
| Madalina84 a răspuns:

Daca are un Android bun..va merge bine... Dar daca iti umplii memoria o sa ai lag sigur...

| Sp3c1aL a răspuns:

E bun la ce vrei tu sa faci doar pentru skype, browser, fb si program. esentiale dacal umpli de jocuri sau programe este foarte posibil sa ai lag