| xBuSy a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Vreau sa dau o revenire la setarile din fabrica la telefon... acest lucru implica stergerea tuturor aplicatiilor/salvarilor... etc. Cum fac sa imi salvez contactele din telefon si salvarile de la POU? happy

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca e android, mergi in agenta dai options si dai pe export cotnact!
o sa le gasesti cu cablul de date in folderele pricipale ale telefonului.
salvarea la pou trebuie sa te uiti unde e instalat pou in majoritatea cazurilor in folderul android, fodlerul pou. tot cu cablul de date legat la pc.
apoi poti face reset.

| GabryeluL a răspuns:

Ai putea sa muti contactele in cartela si sa scoti cartela dupa care faci ce vrei...