| miyaS a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul Samsung Galaxy S4 mini, cand trec contactele in agenda si le selectez pentru SIM nu imi apar in WAPP, dar daca le trec in Dispozitiv si nu in SIM atunci imi apar in WAPP, de ce si ce as putea sa fac fiindca le vreau in SIM ca sa nu le pierd si evident ca daca tot am telefon folosesc si WAPP... Whats app.

1 răspuns:
| PandaKK a răspuns:

Cred ca wapp-ul e setat sa mearga doar cu contactele din telefon. Daca vrei sa le ai si pe sim si in telefon le poti copia toate pe sim si la Contacte cauta sa iti afiseze doar cele de pe telefon sa nu te incurce dublurile. Si asa o sa le ai si pe cartela si o sa poti folosi si wapp-ul.