| GeorgecelMare a întrebat:

Am si eu o problema. De ceva timp telefonul meu s-a blocat, am incercat sa ii scot bateria dar dupa nu am mai pornit, am incercat si de asemenea sa il incarc dar nimic. Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| andruajm a răspuns:

Pai...s-a cam stricat complet si eu am avut aceasta problema si din cate am inteles poti doar sa cumpei altul

| King_Dănuț_1970 a răspuns:

Cel mai problema e o problema de soft, asa am si eu, am mers la magazinul de unde mi-am luat telefonul si mi l-au reparat pentru ca era inca in garantie, daca s-a terminat garantia nu prea ai ce face