| Muntenaşu_Sebastian_1998 a întrebat:

Am un HTC One x si am o problema cu semnalul de la wifi. Prima data am crezut ca mi s-a stricat router-ul. Am cautat pe net asemeanea probleme si vad ca sunt si altii ca mine.
Ce as putea sa fac ca sa am totusi un semnal wifi cat de cat?
FUNDA

2 răspunsuri:
| SoKawaii a răspuns:

Si eu am HTC si am o problema exact la fel... Cand nu eram in casa foloseam datele mobile ...insa nu mi.a mers cand eram in casa ....Si m.a ajutat un prieten... E ceva din setări, si tot ce trebuie sa faci e sa tii apasat pe butonul onn off si sa dai pe,, repornire,, pentru a închide aplicatiile... Dupa asta mi.a mers ok insa dupa 2. Luni problema s.a repetat. oricum... Mult succes

| TeeaCup a răspuns:

Am patit si eu asa. prima oara nu a mers wifi-ul, dupa aceea a inceput sa se restarteze si dupa aia pa, s-a dus placa de baza.