| HrihorIoan a întrebat:

Am un Huawei de la Vodafone si nu reusesc sa ma conectez la internet, primesc un mesaj sa contactez furnizorul de sevici si am incercat de vreo 10 x dar acelasi mesaj si nu ma pot conecta, va multumesc.

1 răspuns:
| newaccountbye a răspuns:

Salut! Pentru a te conecta la internet, ar trebui să te asiguri că ai o conexiune activă la rețeaua Vodafone și că ai furnizat informațiile corecte de conectare la internet. Dacă încă nu poți să te conectezi, ar trebui să contactezi echipa de suport Vodafone pentru a vedea dacă există o problemă cu rețeaua sau cu contul tău.