| Unabucataleu a întrebat:

Am un Huawei p9 lite 2017 si recent a început sa faca ceva ciudat, imi iese pur și simplu din Chrome, nu pot sa stau mai mult de câteva secunde ca imi apare imaginea de fundal, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KRRATOR a răspuns:

Buna!
Ai doua posibilitatii dar nu stiu daca te va ajuta 100%
1- Poti incerca sa intri in setari si acolo unde scrie stocare sau aplicatii sa cauti Chrome si sa stergi Datele
2- Stergel si reinstaleaza-l
Din cate stiu eu telefonul ar trebui sa vina cu propriul sau Browser
Daca in caz ca nu merg nici alte Browsere precum (Mozila) sau cel default du-te la un GSM si sa iti puna alt sowft