| GaNgSty a întrebat:

Am un iphone 3g aspect 6/10 cu, clasica crapatura la mufa iar pe ecran are 2 cm de pixeli morti.
L-am scapat la footbal iar acum cand se aprinde merg unele parti foarte mici din ecran atat de mici incat nu pot sa dau unlock.
Telefonul se aprinde se incarca tot ok in afara de ce am enuntat mai sus. Are 8 gb.
Ma gandeam sa dau anunt pe okazii dar nu stiu daca sa scriu pentru piese findca nu stiu ce este defect.
Cineva mi-a spus ca ecranul merge dar touchul este problema.
Pe cat pot sa il vand si unde?

2 răspunsuri:
| OmuSTeve a răspuns:

Okazii sau computergames daca zici ca e lovit si are probleme cu touch-ul undeva pe la 200 de lei.

| Andrei1099 a răspuns:

Eu as zice sa iei si ecran si touch daca zici ca ai si pixeli morti.