| cosminutz98 a întrebat:

Am un iPhone 4...nu ii merge butonul ala de dat pe silentios...cand ii pun o pereche de casti merge..care este problema? Si cum se poate rezolva?

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Ei bine. asta este o problema ciudata.
Avand in vedere cele spuse nu cred ca este vreo "mizerie" sau simplul praf care afecteaza functionalitatea butonului.
Ai incercat sa ii dai un hard reset apasand buton home si power in acelasi timp pana cand telefonul se restarteaza? Pare banal, dar este uneori o solutie buna!