| tudorelalbiter a întrebat:

Am o problema la butonul de silentios de la iphone cum pot pune pe silentios pana o sa-l repar, fara buton

Răspuns Câştigător
| c2alexel a răspuns:

1. pune iOS 5 (conectezi cu iTunes si dai update)
2.intra in configurari
3.General->Accrsibilitate
4.derulezi in jos pana ajungi la subcategoria "fizic si motor" acolo selectezi assistiveTouch si il pornesti
5.iti apare o bulina intr-un colt al ecranului, dai pe ea
6. Dispozitiv-> activare mod mut :d

P.S. in accesibilitate ai mai jos optiunea tripluclick button sau ceva de genu asta si acolo selectezi assistivetouch si asa, de fiecare data cand apesi de 3 ori pe butonul HOME iti v-a Aparea-Disparea

Sper ca ti-am fost de folos...

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Pai cred ca dai la setari, phone profiles si gasesti acolothinking