| tudorelalbiter a întrebat:

Am o problema la butonul de silentios de la iphone 3gs cum pot pune pe silentios pana o sa-l repar, fara buton?

Răspuns Câştigător
| omilici a răspuns:

Buna eu am iphone 4 si eu m-am intrebat acelasi lucru dar nu ai cum sa il dai fara acel buton pe silentios

4 răspunsuri:
| Trefla a răspuns:

Daca ai Cydia, exista un tweak cauta "silent" si o sa gasesti sigur, stiu ca am cautat si eu odata si tot asa happy

Răspuns utilizator avertizat
| omilici a răspuns:

Iiooaannaa_2597 nu se poate sa dai pe silentios daca nu iti functioneaza butonul

| AlExX555 a răspuns:

Salut,baiaetii astia de pe aici se vede ca nu stiu prea bine...nu mai mintiti omul fi atent cum porcedezii
Pas1:te duci la configuratii
Pas2:te duci la General
Pas3big grinai accesibilitate
Pas4:Cauti joc Assistive Touch
Pas5:dai pe el si dai activare(on)
Pas6:dupa ce dai activare o sa iti apara sus in stanga un cerc ca, cel de home de acolo poti iesi din aplicatii chiar si din jocuri fara sa folosesti butonul home.....si dai pe acela de sus din stanga si o sa vezi acolo ceva de ring dai acolo la coplotel si o sa il ai cum vr tu
SPER CA TE-AM AJUTAT!