| Dhyana a întrebat:

Am un iPhone 5 si de cateva zile nu-i merge funcția de editare a contactelor. Nu pot sa adaug un nou contact si nu pot sa modific datele unui contact. Nu apare tastatura si nu pot scrie un nume sau un număr. Am încercat sa salvez niste numere noi zilele astea si nu pot sa scriu numele respectivelor persoane sau alte date. Are cineva idee ce ar trebui sa fac? Sa-l duc pur si simplu in service? Multumesc!

1 răspuns:
| Ali_Alinutza_1997 a răspuns:

Da trebuie sa te duci cu el la reparat si ai grija cum umbli prin el ca il poti bloca de tot...