| anonim_4396 a întrebat:

Am un IPhone 5C si îmi apare eroare si se deschid mai multe pagini când intru sa văd ceva pe internet, îmi apare ca trebuie sa îmi actualizez software-ul si când intru la setări spune ca software-ul e la zi

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Dar de inchis tab-urile le inchizi? In general zic... sau dupa ce umbli pur si simplu inchizi aplicatia? Trebuiesc inchise tab-urile acelea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RareşTPUro):

Da ies por si simplu din ele si după tot la ele revin si ma uit

| RareşTPUro a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai trebuiesc inchise. Cand esti in Safari, in josul ecranului sunt doua foi una peste alta. Dai click pe ele si pe urma iti apar toate tab-urile. Iar in coltul din stanga a fiecarui tab, este un [x]. Apasa click pe X ca sa inchizi site-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu asta dar este doar o pagina atât rămasă restul normal ca le-am șters, dar când caut ceva sau deschid o pagina îmi apare automat mai multe pagini cu actualizare software.

| RareşTPUro a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa stergi istoricul browserului, cookie-urile si datele ramase in Safari. Intri in Setari, iar mai jos ai "Safari". Dai click pe Safari iar mai jos ai: Stergeti istoric si Stergeti cookie-uri si date. Iar recomandarea mea ar fi de acum sa folosesti browserul Privat. Ca cel mai probabil ai infectat telefonul cu un virus de pe vreun site.