| MiculFaraon a întrebat:

Mi-am cumparat ieri un Iphone SE si azi imi cere si actualizez software.Este prima data cand detin un Iphone, ce spuneti sa actualizez software? Si daca da, cum trebuie sa procedez. Multumesc

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Daca ai disponibil Ios10, nu!
Deoarece este o versiune beta si are multe bug-uri!

| MiculFaraon explică (pentru Clorox):

Imi spune ceva de Ios 9.3.3.

| Clorox a răspuns (pentru MiculFaraon):

Actualizeaza! Este super versiunea aceea!

| AliLina2 a răspuns:

Salut,momentan ai IOS 9.3.2,actualizarea e pentru IOS 9.3.3..nu cred ca e mare diferenta. faci cum vrei.

| Gordinandreea99 a răspuns:

Eu am iPhone 6, si la fel am pățit si eu, da Actualizează. Intri la setări, dupa la general si intri la actualizare software si actualizezi