| laur3003 a întrebat:

Am un iPhone 7 si mi se incalzeste deasupra butonului dupa 3-4 minute de utilizare. Telefonul nu este atat de cald,insa este o diferenta intre partea de jos a ecranului si centrul sau. Vreau sa stiu daca asa este normal sa se intample pe acest model sau este o problema. Tin sa mentionez ca incalzirea apare atunci cand luminozitatea este maxima,iar atunci cand este data undeva pe la jumatate, temperatura ramane normala.

3 răspunsuri:
| Patrick2017 a răspuns:

Si eu patesc atunci cand stau mult pe tel sa inceapa sa friga sau sa fie cald.dar nu cand stau 3 min. Nu cred ca e foarte ok. Du-te la un servis si vezi acolo ce iti vor spune si ei. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo se afla procesorul e normal sa se incalzeasca cand il folosesti, nu are nimic

| laur3003 explică (pentru anonim_4396):

Ideea este ca am mai pus mana si pe alte iPhone-uri care nu erau atat de calde in acea zona, insa nu erau acelasi model cu iPhone-ul meu