| zgabeatza a întrebat:

Am un LG optimus l7 P700 si imi merge greu. l-am restartat si tot greu imi merge. si n-am nici-o aplicatie deschisa! Cand ma joc Subaway Surf. cateodata ma scoate. iar cateodata merge Greu! Ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| tewutu a răspuns:

Telefoanele LG sunt printre cele mai slabe de pe piata in special cele cu sistem android gingerbread. Te sfatuiesc sa il schimbi daca poti cu un telefon cu android ice cream sandwich sau jelly bean sau daca poti iphone este cel mai bun.

3 răspunsuri:
| zgabeatza explică (pentru tewutu):

Am android ice cream sandwich

| zgabeatza explică (pentru tewutu):

AM android ice cream sandwich

| tewutu a răspuns (pentru zgabeatza):

Probabil este din cauza procesorului in general cele single core cauzeaza lag.