| gogutz96 a întrebat:

Salut, am un LG Optimus L7 P700 si mi-am spart touchscreen-ul. Mi-am comandat altul nou si l-am montat, iar acum nu mai imi merge deloc, si nici cel vechi nu mai merge. Care poate fi problema? Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu ai conectat bine ceva acolo. Daca nici ala vechi nu mai merge altceva n-are ce sa fie.Cabluri chestii ce se conecteaza nu-s bine puse.

| gogutz96 explică (pentru relian):

Le-am verificat, de 3 ori l-am scos si iar l-am pus... si tot nimic. Acum l-am dus intr-un service specializat, sa vad ce o sa imi zica.