| Airmax a întrebat:

Am un Nokia 5220 X-press Music, mi-am activat netu' pe el si cand sa imi bag anuminte aplicatii, cum ar fi 'Opera Mini','Facebook pentru mobil', 'eBuddy', sau alte aplicatii imi tot apare 'Permiteti accesul la retea?' de N ori si tot dau accept iar pana la urma imi spune ' Connection Failed ' la toate aplicatiile. tin sa precizez ca netu merge daca dau la Home sau la astea. Stie cineva cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| amazingcs32 a răspuns:

Activeazati retea de date si o sa mearga... asa am si eu la telefonul meu un Alcatel 991 onetouch

| Airmax explică (pentru amazingcs32):

Si pe unde gasesc asta?