| Oni21 a întrebat:

Mi-am luat recent un Nokia 5310 Xpress-Music. Mi-am instalat pe el EBuddy, merge bine, dar din 5 in 5 secunde imi apare o notificare cu:"Permiteti accesul la retea? Aplicatia nu provine de la un furnizor de incredere."Ce as putea sa ii fac sa se opreasca? Astept un ajutor.Multumesc.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe wap proxy(la conectare) si scrie la
Proxy host - 062.217.247.252
Proxy port - 8799
Bafta!

| Oni21 explică:

Multumesc de raspuns.Dar as vrea sa te rog sa imi dai mai multe detalii pentru ca nu gasesc.Sunt mai noob.Mersi astept raspuns!