| ᶏᶇoᶇᶖᶆ a întrebat:

Am un NOKIA c2-01 si mi s-a dus softul: adica cand il deschi imi apare sigla Nokia cu cei doi care se strang de mana si apoi mi se inchide si iar se deschide....si can bag cablul de date la calculator ca sa instalez un soft ceva nu-mi apare sa aleg dintre PC SUITE, STOCARE DATE, si ce mai era acolo. CUM POT SA INSTALEZ SOFTUL EU ACASA. AM MAI INSTALAT SI STIU CUM SE PROCEDEAZA, dar aici nu pot sa aleg nici o varianta ca sa il instalez HEEEELP dau funda!

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Iti trebuie Nokia suite

| ᶏᶇoᶇᶖᶆ explică (pentru mnthseby):

Am incercat cu PC SUITE dar atunci cand bag cablul in telefon imi ararea sa aleg de la telefon PC suite, stocare date si nu mai stiu ce dar acum nu'mi apare sa aleg nimica straight face