| Emiiiiiiiiiiii a întrebat:

Heiii TPU revin din nou cu o intrebare. happy
Sper sa ma ajutati si de data aceasta.
V-am mai spus si in intrebarile trecute ca am achizitionat un Nokia Asha 302.
Dar alta problema acum calculatorul meu nu imi citeste cablul de date in schimb telefonul se incarca. Am instalat si Nokia Suite dar la fel face se incarca si nu imi apare nimic pe calculator.
Ce pot sa fac? happy
Dau fundita cu siguranta. :* [ scuzati categoria dar e cea mai activa ]

3 răspunsuri:
| irinel01 a răspuns:

Poate nu ai driveru instalat sau s-a stricat cevain cablu.lamn merge calu doar cand este inchis telu. funa ps?
:d

| Emiiiiiiiiiiii explică (pentru irinel01):

Ce driver trebuie sa descarc? oh go on

| irinel01 a răspuns (pentru Emiiiiiiiiiiii):

Pet ce tel ai tu :p