| Andrada98M a întrebat:

Am un Note 2 si nu stiu de unde sa ii descarc un soptcast straight face Cele de pe Magazin play nu merg iar daca il iau de pe net nu ma lasa sa il descarc, "descarcare esuata"...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Descarca apk-ul pe calculator, si instaleaza dropbox si pe calculator si pe Note-ul tau. Pune apk-ul sopcast in folderul dropbox de pe calculator si apoi intra in el de pe telefon. Cam in 2 minute se sincronizeaza cele 2.
Sau umbla la setarile Note-ului sa accepte si surse fictive pentru aplicatii, dar asta daca stii ce si cum sa faci.