| PopaCatalin26 a întrebat:

Am un s7 edge este luat acum o saptamana si are următoarea problema : cand conectez căștile nu imi arata ca sunt conectate ele functioneaza se aud dar in bara de sus nu arata ca sunt conectate.

2 răspunsuri:
| Anonimus02 a răspuns:

Eu nu am un s7 edge dar poate asa e telefonul. Am mai avut tablete ce-i drept care nu arătau ca am castile conectate chiar daca ele mergeau. Oricum daca functioneaza si se aude normal nu ar trebui sa-ti faci griji

| Florian_Cristian_1994 a răspuns:

Cam majoritatea marcilor noi de telefoane fac asta in ultimul timp...de exemplu eu am Samsung galaxy J7 2016 si asa face si al meu dar nu afecteaza cu nimic asta