| Andreizap a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul(Samsung a6),uneori mi se intrerupe sunetul si imi arata bara de volum ca si cum as avea castile conectate. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O problemă de software. Probabil o resoftare ar ajuta.

Apropo, a avut contact cu lichid?

| Andreizap explică (pentru anonim_4396):

Inainte sa nu mai mearga eram pe afara si m-a prins ploaia si il aveam in buzunar

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreizap):

Dacă este telefon care bateria poate fi scoasă afară, atunci scoate bateria și lasă telefonul să se usuce. Are lichid în el, de asta face asa. Nu e problemă de software.

| Andreizap explică (pentru anonim_4396):

Se duce de la sine, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreizap):

Nu știu ce să răspund. Depinde cata apa a intrat în el și cât timp a rămas asa.

| Andreizap explică (pentru anonim_4396):

Cred ca s-a rezolvat, nu s-a mai blocat deloc azi