| Gasca699 a întrebat:

Am o problema. Desi nu am castile conectate la telefon imi apar ca conectate si daca incerc sa vorbesc cu cineva nu aud nimic pana nu conectez castile. Ajutor. Nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Curata Jack-ul telefonului cu ceva ce incape acolo, vezi sa nu-l strici. Probabil e plin de praf si mizerii, a patit colegul cu Iph6 tot asa era, apoi l-am curatat cu un ac, intr-adevar ce a iesit de acolo zici ca nu e mufa jack laughing)

| ღβأβأ a răspuns:

Direct la reparat, daca ai garantie ai noroc. Nu prea ai solutii, e defect dar stai linistit, se inoarte in maxim 2 saptamani si e foarte ok...