| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si am auzit ca o sa se faca upgrade la android 4.1 jellybean. Daca am facut de curand o actualizare e software la 2.3.6 o sa mai pot upgrada la 4.1? Si cand o sa se faca upgrade la 4.1 pentru mini 2?

Funda

1 răspuns:
| dorinRSV4 a răspuns:

Salut, nu cred ca poate sa-si faca upgrade pana la 4.1, poate pana la 4.0, uita-te pe gsm arena, acolo gasesti toate informatiile despre orice telefon si chiar pentru ce vrei tu! Funda? :X