| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si am auzit ca o sa se faca upgrade la android 4.1 jellybean. Daca am facut de curand o actualizare e software la 2.3.6 o sa mai pot upgrada la 4.1? Si cand o sa se faca upgrade la 4.1 pentru mini 2.Multumesc

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Again, am auzit ca umplii de 1000 ori paginile astea cu aceeasi intrebare, a sa ca: http://bit.ly/S1h2ds

| yonutz63991 explică (pentru sltlp):

Si care e problema ta? Ia valea de aici.nu fac cum vrei tu! -_-

| sltlp a răspuns (pentru yonutz63991):

Mai invata sa scrii, mai vezi cum e cu temele su dupa mai vorbesti.

| CosminC86 a răspuns (pentru sltlp):

Omul pune intrebari incontinuu pentru ca nu gaseste o rezolvare. Din ce am constatat mai devreme nu l-ati ajutat niciunul cum se cuvine. O sa-i trimit eu un mesaj cu toti pasii.
P.S pentru aia care zic ca Samsung Galaxy mini 2 nu este compatibil cu Android 4.1, 4.2 si viitorul 5.0 sunt niste inapti care habar nu au despre ce e vorba.
DA! Pe Samsung galaxy mini 2 se poate baga Android 4.1 super usor.

| supermdmario a răspuns:

Daca upgradul l-ai facut cu odin sau direct de la Samsung, deci e versiune oficiala, DA. daca nu,-NU.
solutie:downgrade_zi telefonul la versiunea oficiala si apoi upgradezi la ce vrei tu.