| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si am auzit ca o sa se faca upgrade la android 4.1 jellybean. Daca am facut de curand o actualizare e software la 2.3.6 o sa mai pot upgrada la 4.1? Si cand o sa se faca upgrade la 4.1 pentru mini 2?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Eu nu am auzit de aşa ceva... poţi face upgrade liniştit dacă e soft original, dai la actualizare soft. Şi când apare o versiune mai nouă iar se actualizează şi tot aşa.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cand o sa apara o s apoti face update. de aprut, rindecembrie va aparea.

| yonutz63991 explică (pentru sltlp):

Ai o sursa concreta?

| Multishark20 a răspuns:

Si eu am tot Galaxy mini 2. am auzit si eu de update dar nu cred ca va merge ca lumea.adica cred ca va merge sacadat..Numa bine!

| Borgore_Cristian_1979 a răspuns:

Si eu am auzit de upadate... si il astept, telefonul merge bine dar versiunea de android e destul de in urma....si jocurile se mai blocheaza

| Smile_Johnny_1996 a răspuns:

Multishark20! Daca vrei sa nu iti mearga sacadat ii faci un root si gata... si o sa iti mearga super bine. Am rootat si eu telefonul si merg super bine acum toate aplicatiile care mergeau prost!( de exemplu temple run, se bloca si mergea prost...iar acum merge super bine. )