| clIc a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini si nu stiu cum sa ma conectez cu wi-fi,am router de la romtelecom, dau sa scriu parola si imi zice ca se conecteaza apoi zice Deconectare. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Probabil parola e gresita. Ai grija cand o tastezi. happy

| Cosminovici18 a răspuns:

Routerul tau are Wi-Fi?

| clIc explică (pentru Cosminovici18):

Da

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ai router sau modem nu e aceeasi! iar daca ai router wi-fi parola tebuie scrisa cu litere si cifre mari ca daca scrii cu litere mici nu o sa mearga niciodata! Iar daca nici asta nu merge cunosc o problema asemanatoare in care telefonul nu se conecteaza la wi-fi! daca asta este problema trebuie sa iti resetezi telefonul!