| 1Chris1 a întrebat:

Am router wireless de la romtelecom si merge sa ma conectez de pe laptop si de pe telefonul meu(Samsung galaxy mini) si cand am vrut sa ma conectez cu un iphone 3, al unui prieten, nu a mers. Am bagat parola, mi-a aparut reteau, sus apare acel semnal, de 2-3 linii, si am incercat sa ma conectez cu safari si zice ca nu-i retea....Care-i problema si cum o rezolv?

1 răspuns:
| Copilal a răspuns:

Am avut si eu un Samsung cu acceasi problema.Trebuie sa schimbi softul la iphone, daca vrei sa iti mearga internetul prin wireless la telefon.