| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si nu stiu de ce dupa ce ma joc pe subway surfers vreo 10 minute incepe sa mearga putin sacadat nu stiu de ce la inceput mergea bine, am android 4.3 si memorie goala destula mai are cineva problema aceasta? Stiti ceva program cu care sa rezolv problema? Dau funda!

3 răspunsuri:
| Borntohelp a răspuns:

Cel mai probabil e problema din fabrica cu procesorul presupun ori e foarte uzat. Daca inca mai ai garantie din magazin poti sa mergi sa ti-l schimbe!

| ocktiy123 a răspuns:

Orange shop alt telefon

| Salaoru_Cosmin_1999 a răspuns:

Si mie la fel mi-se comporta telefonul cu subway surfer am android 4.1 la mine este de inteles de ce merge asa naspa dar la tine cu android 4.3 ar fi trebuit sa mearga la perfectie fata de telefonul meu.
Eu iti recomand sa mai inchizi din aplicatii cu task manager poate ai procesorul prea mic si nu face fata si cu jocul acesta ruland. Funda? big grin