| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Young. Imi poate spune cineva casti universale de genul A4 TECH dar sa fie ceva mai rezistente decat astea? Fundã!

Răspuns Câştigător
| MinaLovee a răspuns:

Eu tot am fix asa telefon, eu cu castile n-am avut probleme, toate au mers bine si sunetul s-a auzit perfect, spers ca te-am ajutat, funda?

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Sunt casti de Samsung la Sony service la 30-40 lei perechea si se aud bine, au bass. eu am din acelea de 3 luni si n-am nici o problema cu ele.

| FkThRz a răspuns:

Casti HS130. Sunt excelente pentru seria Galaxy de la Samsung!

| Thebestkiller a răspuns:

Pai depinde de preferinte si de buget dar eu zic o pereche de casti intre 30 si 50 de lei sunt suficient de rezistente. alege de aici http://www.emag.ro/......30-si-50/c