| Kattth a întrebat:

Am un Samsung Galaxy young. Inainte imi mergea traficul de date, acum merge doar daca am wirless.Intru dau activare pachet de date, se activeaza dar nu merge netul, am 200 Mega in fiecare luna si nu ii pot folosii ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Sigur ai setarile facute? Incearca sa refaci setarile de internet in functie de providerul de telefon (Orange, Ovdafone, Cosmote...)

| Kattth explică (pentru CM7YRE):

Sunt pe vodafone.Cum fac asta? Si da, am avut setarile facute si dintr-o data nu mai merge!