| AcidBoy a întrebat:

Hi TPU, am o intrebare : Mi-am luat un Samsung Galaxy S 2, nu este nou dar este in stare foarte buna, am avut anterior un Samsung Glaxy S Young, si am crezut ca imi pot folosii cabul de date si la S2, imi arata ca incarca dar cand intru pe Moboginie nu merge, am incercat sa dau la dezvloltare, dar de geaba sad... ma poate ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| Relondo a răspuns:

Salut! Ai instalat driverele pentru el? daca nu, instaleaza Samsung kies de aici http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/
dupa instalare e recomandat sa dai un restart la Pc si dupa aceea o sa mearga.

1 răspuns: