| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung S9 plus si din bara de navigare mi-a dispărut acel cerculet, buton care face sa apara sau sa dispara bara, cum pot sa-l recuperez?

4 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Du-l la un specialist

| Ineys a răspuns:

Ce versiune de Android ai? 9? 10? Ce versiune de UI? Esti cu update-urile la zi?

Incearca sa urmaresti tutorialul asta: https://www.youtube.com/watch?v=1IAybvoW4Jg

Pe Android 10 UI 2 eu nu-l gasesc in setari.

| Plushhh14 a răspuns (pentru Ineys):

Android 10 UI, întrebam ca am impresia ca nu se mai găsește din update, prima oara credeam ca e doar la mine, dar daca nici tu nu-l ai...

| Plushhh14 a răspuns (pentru Alverto):

Nu prea am unde de cand cu carantina asta.