| Sandu_Razvan_1990 a întrebat:

Eu folosesc Mozila si vreau ca acea bara de navigare sa imi dispara si sa imi apara doar cand duc mausul in susul ecranului ca la bara aia a windows-ului de jos la aia am reusit sa fac asta da la bara de la mozila nu stiu. Spuneti-mi si mie
va rog! Dau FAUND!

Răspuns Câştigător
| DanielS16 a răspuns:

Pai, apesi F11 si apare doar pagina. daca vrei sa bai alt site sau ceva ridici sageata in sus happy...

Deci pe un site, nu conteaza si sa nu dai click pe ceva flash sau video dai pe un scris sau pe un spatiu gol. si apoi F11 si gata!

| Sandu_Razvan_1990 explică (pentru DanielS16):

Mersi dar prima data tot apasam F1, F1 si ma intrebam ma ce are de ce nu merge si dupacea mi-am dat seama si am apasat pe F11 si a mers. laughing