| Chs_Răzvan_1991 a întrebat:

Am un SGS3 si am auzit si am si vazut la altii ca au deja prit un update pentru android....eu nu l-am primit...cum fac?

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Poate tu deja ai versiunea respectiva de Android. Daca nu, asteapta, ca o sa il primesti si tu. Asa am patit si eu, am primit update la o gramada de timp dupa ce am vazut pe net ca o gramada il primise.

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Conecteaza-te la internet prin wireless sau 3g si cred ca isi va face update singur.

| Chs_Răzvan_1991 explică (pentru UnCorpSanatos):

Nu mai postam asta daca era cum zici tu...