| Emysul97 a întrebat:

Am un smartphone caruia i se deschide ecranu cand il deblochez si se inchide inapoi sub 1 secunda. Pana acum mergea bine.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Intra la setari- display- sleep si seteaza tu dupa cat timp vrei sa se inchida display-ul.
Ps: data viitoare când ai probleme cu telefonul e bine să specifici și modelul acestuia pentru că nu toate smartphon-urile au același meniu de operare.

| Emysul97 explică:

Nu pot sa fac nimic. Touchscreenul merge, aud ca fac ceva dar nu pot vedea ce fac.